آموزش کامل استفاده از مودم جیبی سیمکارتخور


در این بخش از مقالات فروشگاه مودم تک ، به اموزش استفاده از مودم سیمکارتخور همراه می پردازید با ما همراه باشید


نتیجه تصویری برای ‪Instructions for using the modem, SIM card Sets‬‏
راه های مختلف به استفاده از یک جیب روتر Wi-Fi برای ایجاد یک کانون با استفاده از ... قرار دادن رابط USB قابل حمل 3G یا 4G مودم سلولی به وجود دارد.

وودافون USB کلاسیک مودم:

مرحله  1:

اسلاید پوشش جلو کردن حافظه usb، و قرار دادن سیم کارت از بسته استارت خود را.

User-added image

مرحله 2:

پلاگین چوب USB را به پورت USB کامپیوتر شما.


                                                            User-added image

شما باید یک نوار پیشرفت حالی که نرم افزار وودافون شروع سریع بر روی کامپیوتر خود را از USB، و نصب کنید. پس از نصب کامل است، برنامه شروع سریع به طور خودکار در مرورگر خود باز کنید، و شما باید به شبکه وودافون متصل می شود. LED روشن استیک USB را از چشمک زن به خوب تغییر خواهد کرد.


مرحله 3:

در مرورگر وب خود، به آدرس وب رفتن https://activation.services.vodafone.com.au


مرحله 4:

پس از ثبت نام شما در پایان خدمت شما باید در عرض 20 دقیقه فعال باشد اما آگاه باشید که ممکن است به 4 ساعت طول بکشد تا باشد. ما به شما اجازه شما از طریق ایمیل و TXT دانید که هنگامی که آن را آماده استفاده کنید.

توجه: هنگامی که به بخش "شماره خود را نگه دارید 'دریافت' نه، متشکرم 'جعبه چک و" بعدی "را کلیک کنید. اگر شما انتخاب می کنید به پورت تعداد سراسر به سیم پهن باند تلفن همراه اعتباری خود را، شما نمی خواهد قادر به استفاده از آن برای تماس های تلفنی. صفحه پورت ما برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

مرحله 5:

به عنوان بخشی از ثبت نام ما یک رمز عبور موقت برای اپراتور Vodafone من به شما توسط TXT و ایمیل ارسال کرده اید.  باز کردن ایمیل و یا TXT و بازیابی رمز عبور. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه برای به دست آوردن TXT را روی مودم خود نیست، مقالات پشتیبانی ما برای ویندوز کامپیوتر و اپل مکینتاش را بررسی کنید.

مرحله6:

در مرورگر وب خود، به myvodafone.com.au و ورود با استفاده از شماره تلفن همراه از بسته استارت خود و رمز عبور موقت است. دنبال دهید به برای Vodafone من ثبت نام کنید.

مرحله 7:

اگر بسته استارت خود را با هر گونه اطلاعات نیست، شما نیاز به خدمات شارژ خود را. ساده ترین راه در www.vodafone.com.au/recharge آنلاین است اما چک کردن صفحه پشتیبانی ما برای اطلاعات در تمام روش های موجود است.

برای نگه داشتن حساب پهن باند تلفن همراه اعتباری خود را فعال، شما نیاز به آن را شارژ ظرف 90 روز از فعال سازی و بعد از آن در 395 روز از هر شارژ. چک کردن صفحه پشتیبانی ما برای اطلاعات بیشتر.

مرحله 8:

که تمام تنظیمات را تا شما نیاز به انجام این کار لذت ببرید شبکه جهانی وب در وودافون!

اگر شما فقط خرید یک تلفن همراه بسته استارت پهنای باند پیش پرداخت برای استفاده با یک مودم USB، مراحل زیر را برای پیدا کردن چگونه برای قرار دادن سیم کارت، آن را فعال کنید، پیکربندی دستگاه شما، ثبت نام برای وودافون من و به اینترنت متصل دنبال کنید.


User-added image

چه دستگاه استفاده می نمایید؟
مراحل متفاوت کمی بین دستگاه تا لینک برای یکی از شما در حال استفاده از کلیک کنید:

    *** وودافون USB کلاسیک مودم (K3773) - نرم افزار شروع سریع
     ***وودافون USB افراطی مودم (K4605 و K4511) - نرم افزار وودافون پهن باند موبایل
   ***  مودم از سایر حامل

استفاده از داده مدیریت در پهن باند تلفن همراه:
آیا شما استفاده از یک پاکت پی سی فای، وای فای مکعب یا مودم USB و می خواهید برای حفظ استفاده از داده های خود را پایین؟ در اینجا چند راهنمایی برای کمک به جلوگیری از شگفتی های ناخواسته در قبض خود را است.
نگه داشتن چشم در استفاده از داده های خود را
بهترین راه برای جلوگیری از رفتن بیش از حد مجاز خود را داده است به تماشای استفاده شما. به این ترتیب شما می تواند کاهش سرعت یا متوقف کردن اگر شما در حال نزدیک شدن به حد خود را.

    
وودافون من - چک کردن چه مقدار اطلاعات شما استفاده می شود ساده به عنوان ورود به وودافون من است
    
وودافون هشدارها - اگر شما در یک برنامه ماهانه صورتحساب هستید، راه اندازی وودافون هشدار بنابراین شما اطلاع داده هستید زمانی که شما رسیدن به 50٪، 85٪ و 100٪ از برنامه خود شامل اطلاعات

نگه زبانه ها در استفاده از زمان واقعی خود را
اگر شما در یک برنامه پرداخت ماهانه هستید، چهره برای اپراتور Vodafone هشدارها و وودافون من با تاخیر این کار ممکن است استفاده های اخیر شامل نمی شود. اگر شما به دنبال برای نگه داشتن زبانه ها در استفاده خود را در زمان واقعی، برخی از دستگاه های برخی از ابزار مفید برای کمک به شما انجام این کار عبارتنداز:

   *
ویندوز 10
    *
فای جیبی
   *
مودم USB

سیستم عامل کامپیوتر و نرم افزار به روز رسانی:
در حالی که این مهم است که شما سیستم کامپیوتر شما عامل (OS) و نرم افزار را نگه دارید تا به روز، برخی از به روز رسانی به طور خودکار در پس زمینه دانلود مگر اینکه شما آنها را به بگویید.

به روز رسانی می تواند بسیار بزرگ بنابراین سوئیچینگ آنها را زمانی که کامپیوتر خود را با استفاده از یک مودم USB، WiFi و پاکت پی سی و یا افسار به گوشی خود را کمک خواهد کرد مطمئن شوید که شما از طریق کمک هزینه داده خود را رایت کنید زمانی که شما دست کم انتظار آن.

لطفا مقاله پشتیبانی ما برای پیدا کردن چگونه به خاموش کردن دانلود سیستم عامل به صورت خودکار. اگر شما در حال استفاده از یک کامپیوتر ویندوز 8 و یا 10، یکی دیگر از گزینه است به راه اندازی اتصال به اینترنت وودافون خود را به عنوان یک اتصال محفظه.

بستن پنجره مرورگر، برنامه ها یا برنامه های شما با استفاده از:
اگر باز بماند، برخی از وب سایت جویدن را از طریق داده های به صورت خودکار طراوت صفحه، بارگذاری تبلیغات و یا فیلم های جدید حفظ خواهد کرد.

برنامه ها و برنامه های همچنین می توانید ارسال و دریافت داده در پس زمینه پس از آن یک ایده خوب را به آنها نزدیک کردن هنگامی که شما انجام می شود.

جریان و دانلود موسیقی و ویدئو:
فیلم ها و موسیقی به طور معمول غذا خوردن تا داده های بسیار زیادی از مرور وب و ایمیل. اگر شما در حال تلاش برای نگه داشتن مصرف خود را کاهش دهید، استفاده از آنها در حد اعتدال است.

تروجان، نرم افزارهای جاسوسی و ویروس ها:
مطمئن شوید که شما در حال نگه داشتن حفاظت از کامپیوتر شما تا به روز و به طور منظم برای نرم افزارهای مخرب، جاسوس افزارها و ویروس ها اسکن. آنها نه تنها تهدیدی برای اطلاعات شخصی خود را، اما اغلب باعث استفاده از داده های خود را به افزایش نیز هست.

جدا یا خاموش کردن درزمانی که استفاده ازشان نمی شود:
دستگاه های متصل به مودم USB یا جیبی فای می توانید ذهن خود را هنگامی که شما در حال مشاهده است. هنگامی که آنها را در اینترنت نیاز ندارد، آنها را خاموش کنید.

    
فای جیبی - یا خاموش کردن Wi-Fi را بر روی هر دستگاه متصل و یا خاموش کردن وای فای جیبی
    
مودم های USB - بستن اتصال از طریق نرم افزار تلفن همراه باند پهن و جدا از آن

بازدید کننده گرامی برای ادامه متن آموزش نحوه استفاده از مودم جیبی به ادامه مطلب بروید

اتصال خود را نگه دارید امن:
اگر شما با استفاده از وای فای جیبی و یا با استفاده از قابلیت لمسی Wi-Fi بر روی تلفن و یا قرص خود، مطمئن شوید که اتصال Wi-Fi با رمز محافظت شده است. ما توصیه می کنیم با استفاده از 'WPA2 در تنظیمات امنیت Wi-Fi خود را.

در حالی که اتصالات نا امن معنی شما لازم نیست که به یاد داشته باشید یک رمز عبور، آنها نیز به معنای دیگر دستگاه های سازگار Wi-Fi را می توانید بر روی اتصال خود را به پرش شما را بدون دانستن و استفاده از داده های خود را.

اگر شما با استفاده از پاکت پی سی فای، 'چگونه به راهنمای به تغییر رمز عبور و تنظیمات امنیتی شما ما را دنبال کنید. اگر شما با استفاده از اتصال Wi-Fi بر روی گوشی یا رایانه لوحی هستید، مقاله پشتیبانی ما را بررسی کنید.

اگر طرح و یا شارژ مجدد خود را فقط آن برش، در مورد تغییر به یک با داده های بیشتری فکر می کنم. اگر شما در یک برنامه ماهانه در صورتحساب یا لیست، شما می توانید اطلاعات بیشتری در هر ماه با اضافه کردن یک داده اضافه کردن در و یا تغییر برنامه را دریافت کنید. شما می توانید از هر یک از طرح فعلی ما به سوئیچ را به را انتخاب نمایید. اگر شما از یک طرح قدیمی تر تغییر، هنگامی که شما سوئیچ ساخته شده ما قادر نخواهد بود به شما تغییر کند. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه مقدار اطلاعات شما نیاز نیست، راهنمای ما را بررسی کنید.

اگر شما فقط نیاز به اطلاعات کمی بیشتر به شما را از طریق ماه جاری، نگاهی بیندازید بوستر داده است.

اگر شما بر روی پهنای باند پیش پرداخت تلفن همراه، چک کردن شارژ مختلف ارائه می دهد در دسترس برای بالا بعدی خود را تا.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را:
اگر شما یک برنامه تلفن با وودافون کردم، شما ممکن است قادر به اشتراک گذاری داده ها شامل خود را با سرویس های پهنای باند تلفن همراه خود را با راه اندازی یک حساب کاربری به اشتراک گذاری سرخ.

شما همچنین می خواهید قادر به تغییر داده ها خاموش و یا در برای هر کاربر در حساب مشترک خود را با استفاده از ویژگی کنترل داده در وودافون من باشد

این روز ها همه از مودم جیبی استفاده می کنند شما چطور؟

اگر می خواهید در همه جا و مکان و زمان اینترنت پرسرعت 3g و 4g داشته باشید