معرفی فناوری سیمکارت 3g و 4g


باز هم یک مقاله زیبا و ارزشمند از سایت مودم تک (عرضه کننده انواع مودم جیبی 3g و 4g به کلیه شهرهای کشور)

اگر
شما در حال خرید یک گوشی هوشمند جدید، شما نیاز به انتخاب یک نوع شبکه داده. ما 3G و 4G
توضیح در شرایط ساده و قابل فهمی برایتان آورده ایم:
اگر نیاز به اطلاعات در مورد
مودم سیمکارت خور داشتید می توانید از مقالات قبلی استفاده کنید


برای مصرف کنندگان
به طور متوسط، '3G "و" 4G' دو از شرایط مرموز ترین در فرهنگ لغت فن آوری تلفن همراه، اما آنها بی وقفه مورد استفاده برای فروش تلفن و قرص. اگر شما برای خرید یک گوشی جدید، پاسخ این است روشن نیست، و شما نباید همیشه برای تعداد بالاتر است. پرایمر ما کمک خواهد کرد به توضیح است که تکنولوژی را انتخاب کنید.


توضیحات اینترنت 3G و 4G :

اول از همه از "G" مخفف برای یک نسل از فن آوری تلفن همراه، نصب شده در تلفن های همراه و در شبکه های تلفن همراه. هر "G" به طور کلی نیاز شما را به یک گوشی جدید، و برای شبکه های به ارتقاء گران است. اولین دو تلفن آنالوگ سلول (1G) و تلفن های دیجیتال (2G) بود. سپس آن را پیچیده کرده است. در صورت که نیاز به آشنایی با مودم جیبی دارید روی کلمه ابی رنگ قبل کلیک کنید

نسل سوم شبکه های تلفن همراه، و یا 3G، با ایالات متحده در سال 2003. با حداقل سرعت اینترنت سازگار از 144Kbps آمد، 3G قرار بود به "پهن باند تلفن همراه." در حال حاضر، بسیاری از انواع 3G، هر چند، که "3G" اتصال می تواند سرعت اینترنت شما در هر نقطه از 400KBPS به بیش از ده برابر آن دریافت کنید.


نسل جدید معمولا فن آوری پایگاه جدید، ظرفیت شبکه برای داده های بیشتر در هر کاربر، و بالقوه برای کیفیت صدای بهتر، بیش از حد.در این سایت انواع مودم جیبی 3g و 4g عرضه می شود

2G، 3G،
4G، 4G LTE، 5G - آنها چه هستند؟

کاملا به سادگی، "G
" مخفف نسل، به عنوان در نسل بعدی از فن آوری های بی سیم. هر نسل است که ظاهرا سریع تر، امن تر و قابل اطمینان تر. عامل قابلیت اطمینان سخت ترین مانع برای غلبه بر است.

 1G مورد استفاده قرار گرفت به شناسایی فن آوری بی سیم تا 2G، یا نسل دوم، آزاد شد. که یک جهش بزرگ در فن آوری زمانی که شبکه های بی سیم از آنالوگ به دیجیتال رفت. این همه دشوار از وجود دارد. 3G آمدند و سریع تر به سرعت انتقال داده ها، حداقل 200 کیلوبیت در ثانیه، برای استفاده های چند رسانه ای ارائه شده و استاندارد مدت زمان طولانی برای انتقال بی سیم صرف نظر از آنچه شما را در تمام کسانی که تبلیغات شنیده بود.


این است که هنوز یک چالش به دریافت یک اتصال 4G واقعی، که وعده به سمت بالا از 1Gps، گیگابیت در ثانیه، سرعت انتقال اگر شما در حال ایستاده و هنوز هم در نقطه مناسب. 4G LTE می آید بسیار نزدیک به بسته شدن این شکاف. درست 4G در گسترش گسترده مبتنی بر ممکن است در دسترس باشد تا زمانی که نسل بعدی می رسد. 5G؟

استانداردهای در G چیست؟

هر یک از نسل های دارای استانداردهای که باید رعایت شود به طور رسمی استفاده از اصطلاحات G. این استاندارد توسط مجموعه، شما می دانید، این افراد است که مجموعه استاندارد. استانداردهای خود را کاملا گیج کننده است اما تبلیغ مطمئن دانم که چگونه به آنها را دستکاری. من سعی خواهد کرد به ساده لحاظ کمی.

1G - مدت هرگز طور گسترده ای تا 2G استفاده در دسترس بود. این اولین نسل از فن آوری تلفن همراه بود. تماس های تلفنی ساده تمام شد آن را قادر به انجام این کار بود.

2G - نسل دوم انتقال تلفن همراه. چند ویژگی به منوی مانند پیام های متنی ساده اضافه شد.

3G - این نسل مجموعه ای از استانداردهای برای بسیاری از فن آوری بی سیم ما آمده ایم تا دانید و عشق. مرور وب، ایمیل، دانلود ویدیو، به اشتراک گذاری عکس و دیگر فن آوری گوشی های هوشمند در نسل سوم معرفی شدند. 3G باید قادر به دست زدن حدود 2 مگابیت در ثانیه است.

4G - سرعت و استانداردهای از این فن آوری از نیازهای بی سیم به حداقل 100 مگابیت در ثانیه و تا 1 گیگابیت در ثانیه به عنوان 4G منتقل می کند. همچنین نیاز به اشتراک گذاشتن منابع شبکه برای حمایت از اتصالات به طور همزمان بیشتر بر روی سلول. را به عنوان توسعه، 4G می تواند سرعت متوسط ​​پهنای باند بی سیم اتصال به اینترنت پیشی بگیرد.
چند دستگاه قادر به دریچه گاز کامل زمانی که تکنولوژی برای اولین بار منتشر شد.
پوشش واقعی 4G به شهرهای بزرگ محدود می شد. در خارج از مناطق تحت پوشش، تلفن های 4G به استانداردهای 3G پسرفت. هنگامی که برای اولین بار از 4G در دسترس قرار گرفت، آن را به سادگی کمی سریعتر از 3G بود. 4G است همان 4G LTE است که بسیار نزدیک به معیارهای از استانداردهای نیست.

شبکه های بزرگ بی سیم شد در واقع نه به هر کسی دروغ 4G اولین نورد، آنها به سادگی کشیده حقیقت بیتی. یک گوشی 4G تا به حال به مطابق با استانداردهای اما پیدا کردن منابع شبکه را به انجام برسانند استاندارد درست دشوار بود. شما به خرید 4G دستگاه قادر قبل از شبکه قادر به ارائه درست 4G به دستگاه بود. مغز خود را می داند که 4G سریع تر از 3G است، بنابراین شما پرداخت قیمت برای سرعت فوق العاده. بازاریابی 101. همین احتمالا درست خواهد بود که 5G بازدید بازارها است.


4G LTE- تکامل بلند مدت - LTE برای تلفن های موبایل بهتر است. این شعار یک نسخه از 4G است که به سرعت تبدیل شدن از آخرین فن آوری آگهی و گرفتن بسیار نزدیک به سرعت مورد نیاز به عنوان استانداردهای تعیین شده است. هنگامی که شما شروع شنیدن در مورد LTE پیشرفته، پس ما خواهد بود صحبت کردن در مورد نسل چهارم تکنولوژی های بی سیم واقعی زیرا آنها تنها دو فرمت توسط اتحادیه بین المللی ارتباطات راه دور به عنوان درست 4G در این زمان متوجه هستند.

اما فراموش که به دلیل 5G است که به زودی به یک تلفن در نزدیکی شما.
پس از آن است XLTE است که یک شارژر پهنای باند با حداقل دو برابر پهنای باند 4G LTE و در دسترس است در هر نقطه از طیف AWS آغاز شده است وجود دارد.

ورایزون، T-Mobile و با حداکثر سرعت دویدن همه به تکنولوژی LTE را با هر یک از حامل اضافه کردن ترکیب خود را از فن آوری های بی سیم به منظور افزایش طیف پیشرفته.

5G - شایعاتی از 5G در حال آزمایش اگر چه مشخصات 5G رسما روشن نشده است وجود دارد. ما انتظار داریم که تکنولوژی جدید را به بیرون در سال 2020، نورد فلز می شود اما در این جهان به سرعت گام آن را احتمالا خیلی زودتر از که خواهد بود. به نظر می رسد مثل یک راه دور اما مگس زمان و خواهد شد 5G با سرعت 1-10Gbps.

از کجا به اینجا بروید و چرا این سایت وجود دارد؟ هنوز مطمئن شوید که در آن این مسیر منجر خواهد شد اما دلیل این را نوشتم به تلاش برای درک زبان ویژه کمی بهتر بود. من فکر می کنم آن را برای خودم پاک بنابراین من فکر می کردم که آن را به همراه منتقل می کند. اتمام بقیه سایت به درک بیشتر. امیدوارم که آن را کمک می کند!

ایا به دنبال خرید مودم جیبی خوب هستید؟

ما در سایت خرید مودم تک بهترین ها را برایتان عرضه می کنیم؟