مودم همراه (سیم کارت خور) چیست؟

مقدمه: باز هم با شما بازدید کنندگان سایت مودم تک هستیم با یکی از مقالات دیگر در مورد فناوری مودم همراه جیبی ، با ما همراه باشید

(
mōdem) (N.) کوتاه برای مدولاتور-دمدولاتور. یک مودم یک دستگاه یا برنامه ای است که قادر می سازد یک کامپیوتر برای انتقال داده ها بیش از، برای مثال، تلفن و یا کابل خطوط است. اطلاعات کامپیوتر دیجیتالی ذخیره می شود، در حالی که اطلاعات ارسالی روی خط تلفن است در قالب امواج آنالوگ منتقل می شود. یک مودم بین این دو شکل تبدیل می کند.
Modem Diagram

رابط استاندارد
مودم


خوشبختانه، یک رابط استاندارد برای اتصال مودم های خارجی به کامپیوتر به نام RS-232 وجود دارد. در نتیجه، هر مودم خارجی می توان به هر کامپیوتری که دارای یک پورت RS-232، که تقریبا تمام رایانه های شخصی متصل شده است. همچنین مودم که به عنوان یک هیئت مدیره گسترش که شما می توانید به یک اسلات توسعه خالی وارد آمده وجود دارد. گاهی به پردازنده یا مودم های داخلی نامیده می شود.

پروتکل برای قالب بندی داده های

در حالی که رابط مودم استاندارد هستند، تعدادی از پروتکل های مختلف برای قالب بندی داده ها منتقل می شود بر روی خطوط تلفن وجود دارد. برخی، مانند CCITT V.34، استانداردهای رسمی، در حالی که دیگران توسط شرکت های خصوصی تولید شده است. اکثر مودم پروتکل های معمول تر ساخته شده اند در supportfor - در سرعت انتقال داده ها آهسته حداقل، اکثر مودم ها می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در سرعت انتقال بالا، با این حال، پروتکل کمتر استاندارد است.

یک مودم GSM چیست؟ (و یا GPRS مودم؟ یا 3G مودم)

یک مودم GSM یک نوع خاص از مودم که یک سیم کارت را می پذیرد، و بیش از یک اشتراک به یک اپراتور تلفن همراه، درست مانند یک تلفن همراه است. از منظر اپراتور تلفن همراه، مودم GSM به نظر می رسد درست مثل یک تلفن همراه.

هنگامی که یک مودم GSM به کامپیوتر متصل است، این اجازه می دهد تا کامپیوتر برای استفاده از مودم GSM برای برقراری ارتباط بر روی شبکه تلفن همراه. در حالی که این مودم GSM اغلب استفاده می شود به ارائه اتصال به اینترنت تلفن همراه، بسیاری از آنها نیز می تواند برای ارسال و دریافت SMS و MMS
استفاده می شود.

ارائه
انعطاف پذیری بیشتر، مودم جیبی شما را قادر به لذت بردن از یک مقدار اضافه شده به راحتی با یک دستگاه قوی تر و در عین حال قابل حمل است که شما را به شرکت پهنای باند مورد علاقه خود را متصل نگه می دارد. پاکت پی سی مودم موجود در بسته 1Mbps و 2Mbps است.

پاکت پی سی مودم در تمام مراکز مراقبت از مشتری در دسترس است و مکان های خرده فروشی در کراچی، لاهور، راولپندی، فیصل آباد و اسلام آباد را انتخاب کنید. برای قرار دادن نزدیکترین مرکز خدمات مشترکین خود را و یا فروشگاه های خرده فروشی، اینجا کلیک کنید. و یا به سادگی با پر کردن فرم زیر را برای سفارش آنلاین! * خط مشی مصرف صحیح اعمال ** هزینه فعال سازی: Rs.750 *** جیبی مودم نیاز به مایکروسافت سرویس پک 3 (ویندوز واقعی تنها)

huaweiمودم

پهن باند موبایل مودم.

اتصال دستگاه های مورد علاقه خود را به اینترنت در حال حرکت با محدوده ما از 3G و 4G مودم. ما مودم قابل حمل که می تواند 1 دستگاه تا به پلاگین در مودم های که بیش از 30 دستگاه های سازگار اتصال ارتباط برقرار کنند. مودم که برای شما مناسب است را انتخاب کنید و اضافه کردن یک طرح داده بسته بندی شده. برای دیدن جایی که وودافون 4G در دسترس است،
اینترنت امروز باید، باید سفر است و هر ابزار ممکن است از Wi-Fi را فعال کنید. با این حال، هنگامی که شما در حال سفر در یک گروه و نیاز به اتصال بر روی بروید، بهتر است برای گرفتن یک روتر Wi-Fi و ایجاد یک کانون به طوری که که می تواند دستگاه های متعدد در یک بروید ارتباط برقرار کنند.

چه یک دستگاه پاکت پی سی فای روتر کانون: جیب دستگاه فای کانون قابل حمل، کوچک روتر فای اندازه با "کانون فای" قابلیت است. شما می توانید این دستگاه به یک منبع اینترنت متصل شده و آن را به یک کانون فای، که اجازه می دهد تا دستگاه های متعدد برای اتصال به اینترنت. بسیاری از دستگاه های جیبی فای محبوب در مورد به همان اندازه یک کارت اعتباری، که باعث می شود آن را آسان به انجام هر کجا که شما بروید

انواع مختلفی از دستگاه های فای جیبی با قابلیت های مختلف وجود دارد. بسته به بودجه خود، شما می توانید برای یک دستگاه قابلیت حداقل و یا یک دستگاه واقعا فانتزی با بسیاری از گزینه های است.

در اینجا ده چیز را به خاطر داشته باشید در حالی که خرید یک روتر وای فای جیبی:

• برنامه های داده
اگر شما در حال خرید یک دستگاه قفل شده، بررسی برنامه های داده ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت.
وجود خواهد داشت چند طرح ارائه شده تحت دسته بندی اعتباری و دائمی. در آن زمان، ارائه دهندگان خدمات را دستگاه در یک قیمت بسیار ارزان اما برنامه های داده گران است.
بدانید که بهترین برنامه را برای شما به عنوان در هر مقدار فضای مجاز خود، اینجا کلیک کنید.

• قفل شده و یا قفل
است که دستگاه قفل شده به ارائه دهنده خدمات خاص - این یکی از مهم ترین عامل است؟ اگر شما از گرفتن دستگاه را بسیار ارزان است، امکان بسیار بالا که روتر است به ارائه دهنده خدمات قفل شده وجود دارد. اگر شما خرید یک دستگاه قفل شده، شما نمی خواهد قادر به استفاده از آن را با هر ارائه دهندگان خدمات دیگر. اگر شما به سرمایه گذاری پول خود را به یک روتر Wi-Fi جیب، برای یک دستگاه قفل باز به طوری که شما می توانید ارائه دهنده خدمات خود را هر زمان که شما می خواهید تغییر دهید.

• چگونه بسیاری از دستگاه های برای اتصال در یک زمان
بررسی کنید که چگونه بسیاری از دستگاه را می توان به روتر متصل می شود. بیشتر، دستگاه اجازه می دهد پنج اتصالات، که به نظر می رسد مناسب. بسته به استفاده، اگر شما یک خانواده بزرگتر و یا قصد استفاده از آن را برای دفتر کوچک، شما ممکن است بخواهید برای دستگاه های که اجازه می دهد تعداد بیشتری از اتصالات است.

• سازگاری با ارائه دهنده خدمات خود
در مورد ارائه دهنده خدمات شما می خواهید به استفاده بیشتر از زمان فکر می کنم. هر ارائه دهنده خدمات اینترنت را پوشش در تمام مناطق داشته باشد. و نه هر روتر بی سیم سازگار با هر ارائه دهندگان خدمات خواهد بود. قبل از اینکه شما خرید یک دستگاه کانون فای قابل حمل، بررسی کنید که آیا آن را سازگار با سیم کارت، DATACARD USB خود را و ارائه دهنده خدمات است.

• پشتیبانی از 3G / 4G کارت داده
3G و 4G در رول است. برای لذت بردن از سرعت دسترسی به اینترنت بالا، قبل از خرید یک جیب روتر Wi-Fi اطمینان حاصل شود که روتر را پشتیبانی 3G / 4G کارت داده.

.سرعت Wi-Fi
یکی از چیزی که بسیار مهم باید در نظر قبل از خرید یک روتر بی سیم حفظ است برای بررسی بی سیم استاندارد-B، G و N. 'N' فن آوری نسل بعدی است و جدیدتر است و پشتیبانی از سرعت های بالاتر از بیسیم 'G'. پوشش بهتر - سیگنال های بی سیم خود را به احتمال زیاد به قوی تر در اطراف خانه، در مقایسه با بی سیم 'G'. این وسیعی بهتر، سرعت بهتر و پوشش بهتر فراهم می کند. این به این معنی آن را پشتیبانی از نرخ انتقال تا 300MB.

• روتر Wi-Fi دو برابر کردن به عنوان بانک قدرت
چه می تواند بهتر از گرفتن استفاده از 2 در یک دستگاه؟ امروز، روتر که دو برابر به عنوان بانک قدرت در بازار در دسترس هستند. به عنوان مثال هواوی از Wi-Fi E5730 همراه با یک باتری داخلی قدرتمند 5200mAh است که نه تنها به شما می دهد زمان کار مداوم بدون نیاز به شارژ بلکه کمک می کند اجازه می دهد تا شما را به اتهام گوشی های هوشمند خود را بر روی بروید.

• شروع سریع
این بسیار مهم است که بدانیم چگونه به سرعت چکمه های روتر Wi-Fi است. ساعت بوت ممکن است از چند دقیقه تا چند ثانیه متغیر است. روترهای Huawei کمک برای دسترسی به اینترنت فقط در 5 ثانیه بدون هیچ زحمتی از نصب هر درایور یا نرم افزار.

• برنامه مودم را به مدیریت پشتیبانی و اتصالات
نرم افزار تلفن همراه امروز راه راحت تر از ساده زندگی است. همان که هنگامی که شما به اتصال به داده ها و نرم افزار یک مزیت برای آن است. هوآوی اجازه می دهد تا کاربران را به برنامه های آندروید برای مدیریت اتصال روتر فای دانلود کنید. HUAWEI Mobile WiFi را یک نرم افزار برای مدیریت دستگاه فای موبایل در هر زمان، در هر نقطه است. کاربران می توانند استفاده از داده های خود، عمر باتری را مشاهده، تنظیم از راحتی از دستگاه آندروید خود را. برنامه به صورت رایگان در فروشگاه های بازی موجود است

• پورت USB 2.0
پورت USB 2.0 ارائه شده توسط برخی از روترهای وای فای می تواند کمک بزرگی باشد برای نگه داشتن درایوهای قلم USB و یا هر دستگاه ذخیره سازی USB دیگر. این کاربران کمک خواهد کرد برای به اشتراک گذاشتن فایل ها با کامپیوتر های متصل.

گذشته از پروتکل های انتقال که آنها پشتیبانی، ویژگی های زیر تشخیص یک مودم از دیگر:
بیت در ثانیه: چگونه سریع مودم می توانید ارسال و دریافت داده ها. در نرخ آهسته، مودم ها در شرایط نرخ علامت در ثانیه اندازه گیری شد. کمترین نرخ 300 علامت در ثانیه (حدود 25 CPS) است. در سرعت های بالاتر، مودم بر حسب بیت در ثانیه (bps) اندازه گیری شد.

 
سریعترین مودم در 57،600 BPS اجرا، اگر چه آنها می توانند انتقال داده و حتی بالاتر ratesby فشرده سازی داده ها دست یابد. بدیهی است، سریع تر نرخ انتقال، سریع تر شما می توانید ارسال و دریافت داده ها. توجه داشته باشید، با این حال، که شما می توانید داده ها را دریافت سریع تر از آن است که در حال ارسال. اگر، برای مثال، دستگاه ارسال داده ها به کامپیوتر شما در حال ارسال آن را در 2400 بیت در ثانیه، شما باید آن را در 2400 بیت در ثانیه دریافت خواهید کرد. آن را همیشه پرداخت نمی کند، بنابراین، به یک مودم بسیار سریع است. علاوه بر این، برخی از خطوط تلفن قادر به انتقال داده ها قابل اعتماد با نرخ بسیار بالا می باشد.

برای هدف از این سند، مودم GSM مدت به عنوان یک اصطلاح عمومی برای اشاره به هر مودم که یک یا چند از پروتکل در خانواده تکاملی GSM، از جمله GPRS تکنولوژی 2.5G و EDGE پشتیبانی می کند، و همچنین به عنوان 3G فن آوری WCDMA، UMTS، HSDPA و HSUPA.

یک مودم GSM در معرض یک رابط است که اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی مانند NowSMS به ارسال و دریافت پیام بیش از رابط مودم. اتهامات اپراتور تلفن همراه برای ارسال این ارسال و دریافت که اگر آن را به طور مستقیم در تلفن همراه انجام شد. برای انجام این وظایف، مودم GSM باید یک "گسترش در مجموعه فرمان" برای ارسال / دریافت پیام های SMS، همانطور که در ETSI GSM 07.05 و و 3GPP TS 27.005 مشخصات تعریف شده پشتیبانی می کند.

صدا / داده: بسیاری از مودم های حمایت از یک سوئیچ برای تغییر بین حالت های صدا و داده. در حالت داده، مودم مثل مودم های معمولی عمل می کند. در حالت صدا، مودم شبیه یک تلفن معمولی عمل می کند. مودم که یک سوئیچ صدا / داده پشتیبانی یک بلندگو ساخته شده است در و میکروفون برای برقراری ارتباط صوتی.

خودکار پاسخ: مودم های خودکار پاسخ کامپیوتر شما را قادر به دریافت تماس در غیاب شما. تنها لازم است اگر شما از ارائه برخی از انواع خدمات کامپیوتر که مردم می توانند در پاسخ به استفاده از.

فشرده سازی داده ها: برخی از مودم انجام فشرده سازی داده ها، که آنها را قادر به ارسال داده با نرخ سریع تر است. با این حال، مودم در پایان دریافت باید قادر به از حالت فشرده خارج داده ها با استفاده از روش فشرده سازی یکسان باشد.

حافظه فلش: برخی از مودم های با حافظه فلش به جای ROM معمولی، که بدان معنی است که ارتباطات protocolscan توان به راحتی در صورت لزوم به روز است.

قابلیت فکس: اکثر مودم های مدرن فکس مودم، که بدان معنی است که آنها می توانند ارسال و دریافت فکس می باشد.


یک مودم GSM می تواند یک دستگاه مودم اختصاصی با یک سریال، USB و یا اتصال بلوتوث، و یا می توان آن را یک تلفن همراه فراهم می کند که قابلیت های مودم GSM.


مودم جی اس ام می تواند یک راه سریع و کارآمد برای با اس ام اس شروع، به دلیل اشتراک ویژه به ارائه دهنده خدمات SMS مورد نیاز نمی باشد. در بسیاری از نقاط جهان، مودم GSM یک راه حل مقرون به صرفه برای دریافت پیام های SMS، چون فرستنده برای تحویل پیام را پرداخت.

یک مودم GSM می تواند یک دستگاه مودم اختصاصی با یک سریال، USB یا بلوتوث، مانند Falcom سامبا 75. (تولید کنندگان دیگر از دستگاه های مودم GSM اختصاصی WAVECOM، ها Multitech و iTegno. ما همچنین تعدادی از مودم بررسی کرده ایم در فنی وبلاگ پشتیبانی ما.) برای شروع، قرار دادن یک سیم کارت GSM را به مودم و اتصال آن به یک درگاه USB موجود بر روی کامپیوتر شما.

یک مودم GSM همچنین می تواند یک تلفن استاندارد GSM همراه با کابل و نرم افزار درایور مناسب برای اتصال به یک پورت سریال و یا پورت USB بر روی کامپیوتر شما می باشد. هر گوشی که پشتیبانی از "گسترش در مجموعه فرمان" برای ارسال / دریافت پیام های SMS، به عنوان در ETSI GSM 07.05 و / یا 3GPP TS 27.005 تعریف شده است، می توان با حال SMS و MMS پشتیبانی از دروازه. توجه داشته باشید که تمام گوشی های موبایل پشتیبانی نمی کند این رابط مودم.

با توجه به برخی مسائل مربوط به سازگاری که می تواند با گوشی های تلفن همراه وجود داشته باشد، با استفاده از یک مودم GSM اختصاصی معمولا به یک تلفن همراه GSM ارجح است. این بیشتر از یک موضوع را با پیام های MMS، که در آن اگر شما می خواهید می شود قادر به دریافت پیام های MMS ورودی با دروازه است، رابط مودم بر روی اکثر گوشی GSM تنها به شما اجازه ارسال پیام های MMS. دلیل این است که تلفن همراه به طور خودکار هشدار پیام MMS بدون حمل و نقل آنها از طریق رابط مودم دریافت فرآیندهای.

همچنین باید توجه داشت که همه گوشی ها پشتیبانی از رابط مودم برای ارسال و دریافت پیام های SMS. به طور خاص، ترین تلفن های هوشمند، از جمله تمشک، آی فون، و دستگاه های ویندوز موبایل، این رابط مودم GSM برای ارسال و دریافت پیام های SMS در همه در همه پشتیبانی نمی کند. علاوه بر این، گوشی های نوکیا که با استفاده از S60 (سری 60) رابط است که مبتنی بر سیمبین، تنها حمایت از ارسال پیام های SMS از طریق رابط مودم و پشتیبانی نمی دریافت اس ام اس از طریق رابط مودم.
برای دریافت بیشتر از یک مودم، شما باید یک بسته نرم افزار ارتباطات، برنامه ای است که ساده وظیفه انتقال داده است.

اگر شما در اینترنت برای مدتی بوده است که، شما بدون شک شرایط "مودم" و "روتر" به اطراف پرتاب شنیده می شود، هدف ممکن است، باید زمان را به درک آنچه آنها می گرفته شده است. ما اینجا هستیم برای کمک به.

یک روتر و مودم دو دستگاه بسیار متفاوت هستند، هر چند بسیاری از ISP ارائه یک واحد ترکیب مودم / روتر. یک روتر یک دستگاه که به دو شبکه مانند شبکه خانگی شما و اینترنت و ارسال انتر ترافیک اونا متصل است. یک مودم تبدیل، یا مدوله، یک سیگنال دیجیتال به طوری که اطلاعات را می توان انجام بیش از آن.

در مورد مودم های کابلی، مودم مدوله شکل موج انجام بیش از خطوط کابل به طوری که داده شبکه های دیجیتال از کامپیوتر شما می تواند بیش از اونا منتقل می شود. پس چرا زحمت به درک تفاوت؟ چرا که درک می تواند به تصمیم گیری بهتر منجر شود، مانند خرید مودم خود را، بنابراین شما می تواند به توقف پرداخت 8- $ 15 $ در ماه برای اجاره یکی از ISP خود را.


برای تهیه مودم سیمکارت خور با شماره های زیر در ارتباط باشید